+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Genişlik
Hacim
Malzeme
Renk
Uzunluk
Yükseklik
 

Tekerlekli iş bavulları

Mobil ofis yerine geçebilecek alternatif bir ifade biliyor musunuz? Tekerlekli iş bavulları. Çok sık iş gezine çıkan veya seyahat edenler için ideal. Pratik valiz ve çantalar birçok eşyayı taşıma kapasitesine sahiptir: Evraklar, klasörler, laptoplar, belgeler tekerleklerin üzerinde rahatça taşınır. Tekerlekli iş bavulları iş seyahatleriniz için mükemmel birer arkadaştır.
5 ürün bulundu
| | |
Pilot valizi
5 raf, 2 yan cep
Net
863,- TL
Pilot valiz
ana raf, dizüstü bölmesi döşemeli
Net
973,- TL
Tekerlekli iş bavulu
dizüstü bölmesi döşemeli
Net
857,- TL
Tekerlekli iş bavulu
döşemeli dizüstü bölmesi, çıkarılabilir
Net
706,- TL
El bagajı
1 paket = 2 adet, dizüstü bölmesi döşemeli
Net
706,- TL
5 ürün bulundu

Tekerlekli iş bavulları: Profesyonellikte son nokta!Evraklar, ofis malzemeleri, dizüstü bilgisayarlar veya kıyafetler olması fark etmez. İş seyahatleriniz esnasında birçok şeyi yanınızda götürmeniz gerekebilir. Bunun için de sadece basit bir bavula değil, KAISER+KRAFT’ta bulabileceğiniz birbirinden şık tasarımlı tekerlekli iş bavullarından birine ihtiyacınız var. Neden mi? Çünkü profesyonellik böyle bir şey!Tekerlekli iş bavullarının avantajları nelerdir?İş seyahatleriniz esnasında siz de hem küçük olan hem de geniş bir iç hacim sunan bir bavula sahip olmak ister misiniz? Peki, düzen ve temizlik sizin için de önemli mi? Siz de hemen şimdi bu tekerlekli iş bavullarından birini sipariş ederek ofis malzemesinden bir gecelik konaklamalarda kullanabileceğiniz diş fırçasına kadar her şeyi güvenle muhafaza edebilirsiniz. Dahası: İçeriklere ulaşmak için her seferinde tüm bavulu açmanıza gerek yok!Pilot çantaları sahip oldukları karizmatik, güzel ve şık ayrıntılarla süslenmiş tasarımlarıyla her yerde dikkat çekiyor:  • Benzersiz bir tasarıma sahip yüksek kaliteli malzemeler oldukça profesyonel bir izlenim bırakıyor.

  • Hem yüksek dayanıklı hem de kullanıcı dostu yapıları sayesinde tekerlekli iş bavulları sadece yoğun kullanımlara değil, uzun kilometrelere de dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

  • Bu bavulların sahip olduğu boyutların neredeyse tamamı tüm hava yolu şirketlerinin standartlarıyla uyumludur.


Benim için hangi tekerlekli iş bavulu en uygunu?Bir noktaya kadar KAISER+KRAFT’ta hangi modeli seçeceğiniz tamamıyla sizin göz zevkinize bağlı. Ancak, bu anlamda bazı modellerin özellikle bazı iş gezileri için özel olarak tasarlandığını unutmayın. Örneğin:Sert malzemeden üretilmiş bavullar, sahip oldukları yüksek dayanıklı yapıları sayesinde sürekli olarak kaldırılmaya ve indirilmeye uygundur ve içerikleri kusursuz bir şekilde korur.Yumuşak malzemeden üretilmiş bavullar ise özellikle tek gecelik konaklamalarda avantaj sunar ve sahip oldukları farklı eşya gözleri sayesinde kıyafet ve malzemelerin birbirinden ayrılmasına olanak tanır. Bu sayede ortaklarınızla görüşürken çoraplarınızın değil, evraklarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz.Söz konusu evrak ve teknik cihazlar olduğunda klasik pilot çantalarından daha iyisi yoktur. Bu çantalar özellikle hoparlör gibi benzeri araçları sürekli olarak yanında taşıyan ve kusursuz bir sunuma imza atmak isteyen herkes için sayısız avantaj sunuyor.Lafı açılmışken; sunumlarla ilgili daha fazla bilgi almak için Sunum rehberimize göz atabilirsiniz. Tekerlekli iş bavulları hakkında herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ürün karşılaştırması