+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Derinlik
Genişlik
Malzeme
Manto kancası sayısı
Renk
Yükseklik
 

Pratik ve çok yönlü gardıroplar
Restoran, kamuya açık bina veya ofis gibi sürekli olarak insanlar tarafından ziyaret edilen yerlerde bir gardırop bulunması önemlidir. Buralarda bir elbise askısı kullanılması size her daim fayda sağlayacaktır. Soğuk bir günde düzenlediğiniz etkinliğe katılan ziyaretçiler ceketlerini bırakabilecekleri bir yer arayacaktır. Gardıroplar bu sebeple size kusursuz bir çözüm sunacaktır. KAISER+KRAFT'ı ziyaret ederek her türlü ihtiyaca ve kullanıma uygun bir gardırop bulabilirsiniz. Bunlar arasında kullanılmayan bir köşeyi koyabileceğiniz portmantolar, koridora yerleştirebileceğiniz duvar gardıropları veya dar alanlara monte edebileceğiniz duvar kancaları yer alıyor. Sürekli olarak yoğun ilgi gören ve ziyaretçilerin ceketlerini bırakmak isteyeceği yerler için sıralı ayaklı portmantolar hem yerden tasarruf hem de pratik bir çözüm sunuyor. Bu gibi yerlerde entegre gardırop sistemleri tercih edilmesi pek mantıklı değildir. Onun yerine tekerlekli bir elbise dolabı çok daha etkili bir çözüm sunacaktır. Bu ürünler sahip oldukları özellikleri sayesinde ihtiyaç duyulan her yere kolayca sürülebilir özelliktedir. Böylece elbise askılarını ve kancalarını tam da istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Şık tasarımlı modern gardıroplar
KAISER+KRAFT'ın sunduğu tüm gardıroplar hem yüksek kaliteli hem de şık tasarımlı olarak karşımıza çıkıyor. Uzun ömürlü çelik ve alüminyum kullanarak tasarlanan bu modern gardıroplar her türlü şirkete uygundur. Renkli plastik kancalar veya parlak spiraller ve tasarım elbise askıları ile kombine edilebilen bu ürünler harika birer çözüm sunuyor. Bu şık tasarımlı gardıroplar sadece ofisler ve şirketler için değil, gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için de uygundur. Köşeli veya yuvarlak tiplerin tamamına dört taraftan da erişmek mümkündür. Bu sayede ceketleri ve mantoları asmak oldukça kolay. Dahası; birçok model aynı zamanda bir şemsiyelik de içeriyor. Bu tipler ayrıca tekerlekler sayesinde mobil elbise askıları olarak da kullanılabiliyor ve ihtiyaç duyulan yerlere kolayca sürülebiliyor. Doğru gardıropları kullanarak işinizi şansa bırakmaz ve ortak ile müşterilerinizde daha ilk bakışta iyi bir etki bırakırsınız. Gardıroplar sonuç olarak ziyaretçilerinizin kendi giysilerini emanet ettikleri yerlerdir ve onlara huzur verecek olmaları bu açıdan çok önemlidir.

Portmantolar

Şapka rafı veya şemsiyelik, duvarda veya yerde, askılı veya düğmeli… Bahsettiğimiz şey gardıroplar. Uzun lafın kısası: Ziyaretçilerin, misafirlerin ve müşterilerin ilk gözüne çarpan şey genelde bunlar olduğundan onlar bir nevi şirketinizin tanıtım araçlarıdır. Şanslısınız ki ürün yelpazemizde çok çeşitli gardıroplar mevcut!
45 ürün bulundu
| | |
Krom renginde kanca bilyeli portmanto
yükseklik 1680 mm, Ø 300 mm
Net
adet ve üzeri 528,- TL
office akktiv - Duvara monte edilen portmanto
şapka rafı, 19 manto kancası ve 10 elbise askısı ile
Net
1.175,- TL
Portmanto
yükseklik 1700 mm, Ø 450 mm, 8 manto kancası
Net
523,- TL
Siyah kanca düğmeli portmanto
yükseklik 1700 mm, Ø 300 mm
Net
adet ve üzeri 479,- TL
Emniyetli duvar gardırobu
gardırop elemanı
Net
344,50 TL
Net
344,50 TL
Çift kancalı gardırop çubuğu
uzunluk 1000 mm, 4 çift kanca
Net
694,- TL
Çift kancalı gardırop çubuğu
uzunluk 1500 mm, 6 çift kanca
Net
1.020,- TL
Çift kancalı gardırop çubuğu
uzunluk 2 x 1000 mm, 2 x 4 çift kanca
Net
1.390,- TL
office akktiv - Duvara monte edilen portmanto
şapka rafı, 19 manto kancası ile, elbise askısı yok
Net
786,- TL
Net
adet ve üzeri 1.420,- TL
Net
adet ve üzeri 1.820,- TL
45 ürün bulundu
Ürün karşılaştırması