+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Nemlendirme kapasitesi
Oda büyüklüğü
Temizleme performansı
 

Hava filtreleri, hava yıkayıcılar

Ofisin havası kirli mi? Artık kuru ve kötü havadan kurtulun! Bir hava filtresi ile sağlığınızı tehdit edecek unsurları yok edin ve havanın taze kalmasını sağlayın.
12 ürün bulundu
| | |
IDEAL - Hava filtresi AP15
15 m²'ye kadar oda büyüklüklerine uygun
Net
2.160,- TL
IDEAL - Hava filtresi AP30
30 m²'ye kadar oda büyüklüklerine uygun
Net
2.515,- TL
IDEAL - Hava filtresi AP45
45 m²'ye kadar oda büyüklüklerine uygun
Net
3.120,- TL
IDEAL - Hava yıkayıcı AW40
40 m²'ye kadar oda büyüklüklerine uygun
Net
2.995,- TL
IDEAL - AIR COMBI CLEAN ACC55
55 m²'ye kadar oda büyüklüklerine uygun
Net
4.515,- TL
Yeni
Hava filtresi
temizleme gücü 3000 m³/h
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Mobil hava kurutucu
hava akımı 580 m³/sa
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Mobil hava kurutucu
hava akımı 1000 m³/sa
Fiyatları lütfen sorunuz
Hava kurutucu
nem giderme kapasitesi 40l/24h
Fiyatları lütfen sorunuz
Hava kurutucu
nem giderme kapasitesi 80l/24h
Fiyatları lütfen sorunuz
Hava kurutucu
nem giderme kapasitesi 100l/24h
Fiyatları lütfen sorunuz
Hava kurutucu
nem giderme kapasitesi 120l/24h
Fiyatları lütfen sorunuz
12 ürün bulundu

KAISER+KRAFT hava filtreleri sayesinde rahat bir nefes alınÇevreci, liman ve ormancıların ortak bir yönü var: Hepsi açık ve temiz havada çalışıyor. Geri kalanlarımızın çoğu zamanımızın %90’ını hava kalitesinin o kadar da iyi olmadığı kapalı mekanlarda geçiriyoruz. Ancak, bu duruma artık KAISER+KRAFT hava filtreleri ile bir son verebilirsiniz. Siz de hemen şimdi bu hava temizleme ürünlerinden birini sipariş ederek sağlığınıza ne kadar önem verdiğinizi gösterebilir ve çalışanlarınızın daha konsantre bir şekilde işlerine odaklanmasını sağlayabilirsiniz.Hava filtreleri ne gibi avantajlar sunar?Birden fazla insanın çalıştığı ortamlarda hava kalitesi hızla düşebilir. Dışarıdan gelen egzoz gazları veya polenler, virüsler, bakteriler veya kimyasal buharlar olması fark etmez: Birçoğumuz gün içerisinde farklı karışımlara maruz kalırız. Sonuç olarak belirli bir süre sonra bir sorunla karşılaşmanız olasıdır. Kötü hava kalitesi aynı zamanda kendinizi yorgun, dinlenmemiş ve demotive hissetmenize neden olabilir. Bu ürünler aynı zamanda alerjisi olanlar için idealdir!Doğru hava filtrelerini kullanarak artık siz de kapalı alanlarda çalışan personelinize hak ettiği değeri verebilirsiniz.  • Daha yüksek performans kapasitesi

  • Daha düşük alerji riski

  • Daha düşük hastalık yayılma riski

  • Daha temiz hava sayesinde daha temiz ortam koşulları


Havalandırmayla kıyaslandığında hava filtreleri neden daha iyidir?Ortamı havalandırmak isteyenlerin başvurduğu ilk çözüm genellikle pencereleri açmaktır. Ancak, pencerelerin açılmasıyla birlikte ortama yeni egzoz gazları, polenler ve benzeri zararlı maddeler de bulaşır.Hava yıkayıcılar ise havayı değiştirmez. Bunun yerine havayı belirli filtreleme sistemleriyle temizler. Bunun için genellikle kaba kirlerin ayrılması için kullanılan bir ön filtre, küçük partiküller için bir HEPA filtre ve kötü kokuların giderilmesini sağlayan bir aktif karbon filtre kullanılır. Bu tür cihazlar, havayı çekmek için bir vantilatör kullanır. Hava yıkayıcılar bir su filtresine sahiptir. Avantajı: Bu tür cihazlar aynı zamanda havayı da nemlendirdiği için sıcaklık dalgalanmaları etkili bir şekilde önlenir. Ancak, hava filtrelerinin hem küçük partiküller hem de alerji sorunu yaşayanlar için daha verimli olduğunu unutmamak gerek!Doğru cihazı nasıl bulabilirim?KAISER+KRAFT’ta birbirinden farklı filtreleme sistemlerine sahip küçük ofisler ve 50 m²’ye ulaşan mekanlar için IDEAL hava filtreleri bulabilirsiniz. Söz konusu cihazın mekanı ne kadar kısa sürede temizlediği ise CADR (Temiz Hava İletim Hızı) değerine göre değişiklik gösterir. Cihazı temizleyerek ve bakımdan geçirerek bu performansı kayda değer biçimde artırabilirsiniz.Tüm bunların yanı sıra gürültü seviyesini de göz önünde bulundurmakta fayda var! Bu seviye ne kadar düşükse, çalışma ortamındaki atmosfer de bir o kadar iyi olur.Daha çok ipucuna ne dersiniz?Sağlık her şeyden önce gelir: KAISER+KRAFT’ta ergonomik ve konforlu bir çalışma ortamı yaratmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Sanal mağazamızda aynı zaman modern ofis makineleri, evrak imha makineleri ve laminasyon cihazları gibi ürünler de bulabilirsiniz. Bizde sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayacak bir değil, birçok ürün mevcut.

Ürün karşılaştırması