+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Nemlendirme kapasitesi
Oda büyüklüğü
Temizleme performansı
 

Hava filtreleri, hava yıkayıcılar

Ofisin havası kirli mi? Artık kuru ve kötü havadan kurtulun! Bir hava filtresi ile sağlığınızı tehdit edecek unsurları yok edin ve havanın taze kalmasını sağlayın.
2 ürün bulundu
| | |
IDEAL - Hava filtresi AP30
30 m²'ye kadar oda büyüklüklerine uygun
Net
1.920,- TL
IDEAL - AIR COMBI CLEAN ACC55
55 m²'ye kadar oda büyüklüklerine uygun
Net
3.445,- TL
2 ürün bulundu
Soluduğunuz havayı temizleyen hava filtreleri.
Kapalı alanlardaki hava genellikle çok kuru olur. Kuruluk arttıkça da beraberinde gelen tehlikeler artar: Başınız ağrır, boğazınız kurur ve gözleriniz yanmaya başlar. Grip virüsü bile bu ortamlarda daha kolay yayılır. Kapalı alanlarda çalışanlar neyden bahsettiğimizi iyi bilir.
İşte tam da bu gibi durumlarda hava filtreleri yardımınıza koşuyor. Bu ürünler sadece havayı temizlemekle kalmıyor, soluduğunuz havayı da tazeliyor. Küçük bir karşılaştırmaya ne dersiniz? Şehir içinde yaşamadığınız sürece pencereyi açmanız kesinlikle faydalı olacaktır. Ancak, bu sayede içeriye ulaşma fırsatı yakalayan mikroplar ne olacak? Bunun için en iyisi doğrudan bir hava filtresi sipariş etmeniz olacaktır. Düzenli olarak temizlenmeleri ve bakımdan geçirilmeleri durumunda hava nemlendiricilerinden daha iyisi yoktur.

Tertemiz hava
IDEAL hava filtrelerimizin tamamı yüksek etkili temizleme sistemleriyle donatılmıştır. Bu sistemler sayesinde polen, alerjen, bakteri ve virüslerin yanı sıra ince toz, buhar ve kötü kokular ile etkili bir şekilde bertaraf edilir. Bunun için ince toz ile koku filtreleri ve iyonlaştırıcılar sunuyoruz. Şirketinize güzel bir hava katmak için profesyonel donanımımızı tercih edebilir tertemiz hava solumaya başlayabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması