+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır

Müşteri olarak kaydol | Hesabım

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi serbest seçebilirsiniz. Her ikisinin de 6 ile 20 karakter arasında olması gerektiğini lütfen göz önünde bulundurun. Üzerinde çift nokta bulunan harfler (ä, ö, ü), boşluk ve özel işaretler kullanılamaz (Bunun dışında olanlar: @ . - ve _). Karakterleri girerken büyük ve küçük harfler de dikkate alınmalıdır.

Şifremi unuttum | Şifreyi değiştir

Şifrenizi unutmanız durumundan bizden kolay bir şekilde yeni bir şifre talep edebilirsiniz. "Şifremi unuttum" düğmesine basın ve kullanıcı adınız ile e-posta adresinizi belirtin. Birkaç dakika içerisinde otomatik olarak oluşturulmuş yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilir. Yeni şifreyle yeniden oturum açabilirsiniz. Profiliniz bu işlemden sonra aynı kalır. Lütfen bir daha oturum açtığınız zaman size verilen yeni şifreyi değiştirin.
Şifrenizi unuttunuz ve zaten yeni bir şifre talep ettiniz. Fakat yine de oturum açamıyorsunuz! Neden?

Lütfen size gönderilen şifreyi e-posta adresinden kopyalayın ve "şifre" yerine yapıştırın. örneğin, bazen büyük "O" sıfır "0" ile karıştırılabiliyor.
Bunun nedeni eski şifrenizin hala bilgisayarınızın önbelleğinde (Cache) kayıtlı olması da olabilir.
Microsoft Internet Explorer'da ön belleğinizi "ekstralar" ve daha sonra "internet seçenekleri" bölümüne gelerek değiştirebilirsiniz. "Genel" dosyasında "geçici internet dosyaları" noktasını göreceksiniz. Burada "dosyaları sil" düğmesine basın. Buna ek olarak lütfen "akış" altında "akışı sil" düğmesine basın. Şimdi web tarayıcısını kapatıp yeniden açtığınızda yeni şifrenizle oturum açmayı bir daha deneyebilirsiniz.

Tüm bunlara rağmen hala oturum açamıyorsanız bize lütfen bir e-posta gönderin. Sizinle derhal irtibata geçeceğiz ve yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Ürün karşılaştırması