+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Çalışma yüksekliği
Platform genişliği
Platform uzunluğu
Platform yüksekliği
 

Tekerlekli iskeleler

Yüksek kaliteli, test edilmiş ve kaymaz özellikli tekerlekli iskelet sistemleri hem iç hem de dış mekanlarda her türlü çalışmaya uygun profesyonel bir zemin hazırlıyor. Bu anlamda size konforlu ve tehlikesiz iniş ile çıkış sağlayan geniş bir merdiven yelpazesi sağlıyoruz.
18 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 4.275,- TL
Yeni
Emniyetli tekerlekli iskele
iç ve dış mekanlar için
Net
adet ve üzeri 6.595,- TL
Yeni
Krause - Alüminyum tekerlekli iskele
geniş tip, platform 2,00 x 1,50 m
Net
adet ve üzeri 7.465,- TL
Alüminyum katlanır iskele
modüler yapıda, platform boyutu u x g 1,55 x 0,60 m
Net
adet ve üzeri 3.360,- TL
Yeni
Krause - Alüminyum tekerlekli iskele
geniş tip, platform 2,50 x 1,50 m
Net
adet ve üzeri 7.940,- TL
Yeni
Net
adet ve üzeri 15.100,- TL
Yeni
Alüminyum katlanır iskele
standart tip, platform 1,60 x 0,60 m
Net
adet ve üzeri 3.505,- TL
Net
adet ve üzeri 2.605,- TL
Yeni
Layher - Üniversal tekerlekli iskele
standart tip, platform 2,85 x 0,75 m
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Layher - Üniversal tekerlekli iskele
geniş tip, platform 2,85 x 1,50 m
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Net
adet ve üzeri 2.085,- TL
Yeni
Net
adet ve üzeri 3.690,- TL
Yeni
Tekerlekli iskele ADVANCED SAFE-T
genişletme modülü, platform 1,58 x 0,72 m
Net
adet ve üzeri 3.740,- TL
Yeni
Tekerlekli iskele ADVANCED SAFE-T
modüler yapıda, platform boyutu 1,58 x 0,72 m
Net
adet ve üzeri 6.065,- TL
Yeni
Net
adet ve üzeri 12.900,- TL
Net
adet ve üzeri 4.760,- TL
Profesyonel tip tekerlekli iskele
alüminyumdan, platform boyutu u x g 2,45 x 0,6 m
Net
adet ve üzeri 14.960,- TL
18 ürün bulundu

Küçük bir yardıma ihtiyaç duyan herkes için.Tüm profesyonel boyama ve montaj uzmanları bir tekerlekli iskeleye ihtiyaç duyar. Bizde bulabileceğiniz ürünler ise hepsinden daha esnek: Modüler yapıda sunulan bu tekerlekli iskelelerin birçoğu katlanabilir özelliktedir ve kısa bir sürede zahmetsiz bir şekilde kurulabilir. Ayrıca, taşınmaları da oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra kurulan tekerlekli iskeleleri bir yerden başka bir yere da kolayca taşıyabilirsiniz. Kısacası: Sürekli olarak yüksek yerlerde çalışmanız gereken durumlarda tekerlekli iskeleler size harika birer çözüm sunmaktadır. DIN EN 4422 Normu ise gerekli tüm güvenlik standartlarını karşılamaktadır.Yüksek güvenli tekerlekli iskeleler.DIN EN 1004 ile sürülebilir çalışma platformlarında kullanılan ve izin verilen malzemeler düzenlenmekte ve her bir yapı parçasının teknik açıdan güvenliği emniyete alınmaktadır. Bu norm sayesinde tekerlekli iskelelerin güvenli kullanımı hakkında da ayrıntılı bilgi sağlanmaktadır. Bunun için hem sizin hem de çalışanlarınızın dikkat etmesi gereken bazı hususlar var. • Bunun için ilgili iskele üreticisinin tüm kurulum ve kullanım talimatları dikkatlice okunmalı ve dikkate alınmalıdır.

 • DIN EN-1004 uyarınca tekerlekli iskeleler için izin verilen azami yükseklik açık alanlar için 8 metre (rüzgar gibi etkenler sebebiyle) ve kapalı alanlar için de 12 metredir. Ancak, tüm bunun yanı sıra tekerlekli iskelelerin kurulumu esnasında daima kurulum kılavuzunda belirtilen azami yüksekliğe uyulmalıdır.

 • Tekerlekli iskeleler yalnızca uzman kişilerin gözetimi altında yetkili personeller tarafından kurulmalı, sökülmeli veya değiştirilmelidir. Uzman kişiler bu gibi sürülebilir çalışma platformları hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olan kişilerdir. Bu kişiler gerekli mesleki eğitimleri tamamlamış, yeteri kadar mesleki deneyim kazanmış veya mevcut bilgiler ışığında yeteri kadar uzmanlaşmış kişiler olmalıdır.

 • Yalnızca üreticiye ait orijinal yapı parçaları kullanılmalıdır.

 • Tekerlekli iskelelerin üzerinde durduğu zemin düz ve dayanıklı olmalıdır.

 • İskele etrafında araçlar bulunması halinde de bunun için gerekli güvenlik önlemleri alınmalıdır.

 • Kurulan tüm tekerlekli iskeleler montaj sonrasında kullanılmadan önce yetkili ve kalifiye bir kişi tarafından kontrol edilmelidir. Sonuçlar belgelenmelidir. Bu gibi bir kontrol sayesinde tekerlekli iskelenin yanlışlıkla yuvarlandığından ve dik durduğundan emin olabilirsiniz.

 • Üzerinde insanlar veya nesneler bulunduğu sürece tekerlekli iskeleleri hareket ettirmek kesinlikle yasaktır. Devrilme tehlikesine karşın bu iskeleler sadece düze zeminlerde hareket ettirilmelidir.

 • İskelelere çıkmak ve bu iskelelerden inmek için yalnızca öngörülen yerler kullanılmalıdır. Tekerlekli iskeleler üzerinden farklı merdiven veya binalara çıkmak yasaktır.

 • Söz konusu kullanım alanının yüksekliği farklı merdivenler, kutular veya benzeri donanımlar kullanılarak artırılmamalıdır.

 • Çıkış kapakları kullanıldıktan hemen sonra derhal kapatılmalıdır.

 • Tekerlekli iskele üzerinde herhangi bir kaldırma aleti kullanılmamalıdır.


Hatırlatma: Tekerlekli iskeleniz kurulu bir şekilde kullanıma hazır bir biçimde beklemesi halinde bile kullanılmadan önce mutlaka kontrol edilmeli ve kontrol sonuçları belgelenmelidir.Hangi tekerlekli iskele sizin için en uygun?Bizde birbirinden farklı çalışma yükseklikleri sunan katlanabilir basit iskeleler, profesyonel tekerlekli iskeleler ve emniyetli tekerlekli iskeleler bulabilirsiniz. Kendi ihtiyacınıza uygun bir model bulmak için kategorimizi inceleyebilir ve filtreleme özelliğini kullanarak farklı platform genişlikleri, uzunlukları ve çalışma yükseklikleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Ürün karşılaştırması