+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Basamak genişliği
Basamak malzemesi
Basamak sayısı
Malzeme
 

Endüstriyel merdivenler

Endüstri merdivenlerinin elinden gelmeyen iş yok: Rahat bir çıkışın yanında kapılara, düz çatılara, makinelere vb. güvenli bir ulaşım sunuyor. Endüstri merdivenleri aletlerle çalışılan yerlerde yeterli giriş ve duruş yüzeyi sağlıyor. Ara büyüklükler ve özel yapılar talep üzerine teslim edilebiliyor. Bizimle iletişime geçin!
7 ürün bulundu
| | |
Endüstri geçit sistemi
platform modülü
Net
adet ve üzeri 12.180,- TL
Endüstri geçit sistemi
Merdiven modülü
Net
adet ve üzeri 19.020,- TL
Endüstriyel merdiven
delikli çelik sac basamaklar, basamak genişliği 600 mm
Net
adet ve üzeri 4.505,- TL
Geçiş köprüsü
toplam taşıma kapasitesi 300 kg
Net
adet ve üzeri 11.210,- TL
Endüstriyel merdiven
delikli çelik sac basamaklar, basamak genişliği 800 mm
Net
adet ve üzeri 4.930,- TL
Endüstriyel merdiven
alüminyum basamaklar, basamak genişliği 600 mm
Net
adet ve üzeri 4.275,- TL
Endüstriyel merdiven
alüminyum basamaklar, basamak genişliği 800 mm
Net
adet ve üzeri 4.600,- TL
7 ürün bulundu

Yüksek güvenli endüstriyel merdivenler.Endüstriyel merdivenler pürüzsüz bir çalışma ortamı için kesinlikle birer vazgeçilmezdir. Binalar veya makineler üzerinde gerçekleştirilecek temizlik, bakım ve onarım çalışmaları için mutlaka güvenli bir merdivene ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca, bir merdiven kullanarak istediğiniz yere de daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bu sayede çalışanlar bir şeylerin etrafından dolaşmak zorunda kalmaz ve istediklere yere doğrudan ulaşabilirler.Farklı bir seviyeye veya makineye ulaşım ya da geçiş sağlayan merdivenler ve endüstriyel merdivenler için DIN EN ISO 14122 Normu geçerlidir. Endüstriyel merdivenler DIN 18065 uyarınca ev kullanımına uygun değildir.Endüstriyel merdiveni bu denli güvenli yapan nedir?Endüstriyel merdivenler için öngörülen teknik kurallar sayesinde çalışanlar her türlü çalışma ortamında güvenli bir kullanıma sahip oluyor. Merdiven veya geçiş ürününüzün seçimi esnasında DIN EN ISO 14122 uyarınca belirtilen aşağıdaki hususları dikkate almanızda fayda var:  • Endüstriyel merdivenler genellikle 45 derecelik bir eğim açısına sahip olacak şekilde tasarlanmaktadır. Makinelere erişmek için kullanılan benzeri merdivenlerde ise 75 dereceye kadar ulaşan 45 dereceden daha yüksek eğimlere de izin verilmektedir. Ancak, her koşulda 60 dereceyi aşmamanızı öneriyoruz.

  • 500 mm’den daha yüksek bir basamak yüksekliğine ve merdivenin yan kısmında 120 mm’den daha geniş bir kenar genişliğine sahip olan endüstriyel merdivenlerde en az bir tutamak bulunmalıdır. 1200 mm’den daha geniş bir basamak genişliğine sahip modellerde ise her iki tarafta bir tutamak bulunmalıdır. İki tutamak genellikle daha fazla güvenlik sağlamaktadır. İlave tutamaklar için ürünlerin ''Aksesuarlar / yedek parçalar'' bölümüne bakabilirsiniz.

  • Basamaklar, sıvıların kolayca akabileceği özelliklere sahip olmalıdır. Bunun için genellikle yivler, profiller veya delikli profiller kullanılmaktadır.

  • Merdiven basamakların yüzeyleri kaymaz özellikte olmalıdır.


Size ne gibi endüstriyel merdivenler sunuyoruz?Bizim mağazamızda bulabileceğiniz endüstriyel merdivenlerin yanı sıra diğer tüm merdiven ve iskeleler sıkı kalite ve güvenlik kontrollerinden geçirilmektedir. Bizim ürünlerimiz tüm normları karşılamaktadır.Bizde bulabileceğiniz köprüler ve endüstriyel merdivenler hem açık hem de kapalı alanlara uygun çelik ile alüminyum malzemelerden üretilmektedir. Bunun için istediğiniz ürüne tıklamanız ve istediğiniz yüksekliği, basamak sayısını, tipini veya ağırlığını seçmeniz yeterli. Uygun kombinasyonlar bu sayede otomatik olarak renkli bir şekilde işaretlenmektedir. Ara boyutlara ve komple özel üretimlere ihtiyaç duymanız halinde ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımız size tüm konularda memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Ürün karşılaştırması