+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Platform genişliği
Platform uzunluğu
Platform yüksekliği
 

Çalışma platformları

Hazır mısınız? Çalışma platformları kullanarak düşük yüksekliklerde artık çok daha güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. Peki, basamakların yerini alabilecek daha iyi bir ürün biliyor musunuz?
18 ürün bulundu
| | |
Yeni
Net
adet ve üzeri 2.175,- TL
Net
adet ve üzeri 2.070,- TL
Net
adet ve üzeri 2.110,- TL
Net
adet ve üzeri 6.670,- TL
Yeni
Net
adet ve üzeri 4.180,- TL
Yeni
Net
adet ve üzeri 3.225,- TL
Yeni
Net
adet ve üzeri 3.945,- TL
Yeni
Çalışma iskeleleri FlexxWork
modüler, platform u x g 1200 x 600 mm
Fiyatları lütfen sorunuz
Alüminyum çalışma platformu
katlanır, emniyet kilitlemeli
Net
1.335,- TL
Net
adet ve üzeri 4.330,- TL
QUIPO - Modüler platform sistemi
uzun platform uzatması
Net
adet ve üzeri 6.550,- TL
QUIPO - Modüler platform sistemi
kısa platform uzatması
Net
adet ve üzeri 3.735,- TL
Net
adet ve üzeri 4.315,- TL
18 ürün bulundu

Çalışma platformları – güvenli, sarsılmaz, stabil.Uzun bir süre boyunca yüksek yerlerde çalışması gereken çalışanların kendisini rahat ve güvende hissetmesi önemlidir. Çalışma platformları bu nedenle makinelerin kullanılması, bakımdan geçirilmesi veya kontrol edilmesi gereken durumlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Çalışma platformları basamaklar ile karşılaştırıldığında daha uzun ve geniştir. Bu ürünler sayesinde en yüksek ortamlarda bile her zaman kolayca çalışabilirsiniz: Çalışanlar bu ürünler sayesinde daima yere sağlam ve konforlu bir şekilde basar. Bu durum özellikle ağır makine ve ürünler ile çalışıldığında önemlidir. Bu nedenle bizde her türlü çalışma ortamına ve zemine göre bir çalışma platformu bulabilirsiniz.Hangi zemin doğru zemindir?Çalışma platformlarının zemini ortam koşullarına göre de büyük bir önem taşımaktadır. Başta boyama ve makine kurulumu gibi işlemler olmak üzere boya ve yağ gibi malzemeler ciddi kayma tehlikesi oluşturur. Bu nedenle çalışma platformunuzun seçimi esnasında dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Aşağıda size hangi ürünlerin hangi özelliklere sahip olduğunu göstereceğiz.  • Serigrafik baskı: Serigrafik baskılı plakalar oldukça dayanıklı ürünlerdir ve depo ile işletme gibi alanlardaki işler için tercih edilmektedir.

  • Yivli lastik: Yivli lastik ile kaymaz bir yüzeye sahip olabilirsiniz. Bu malzeme hızlı hareketlerde bile güvenli bir duruş sunmaya devam eder.

  • Izgara: Bu ürünlerde sıvılar kolayca akabilir ve yüzey üzerinde birikimlere sebep olmaz. Dolayısıyla kayma tehlikesi ortadan kalkar.

  • Yivli alüminyum: Yüzey üzerinde bulunan yivli desen sayesinde kaymaya karşı etkili bir koruma sağlanır. Alüminyum çalışma platformları sahip oldukları hafif yapı sayesinde aynı zamanda kolayca taşınabilmektedir.


Hangi seçeneklere sahipsiniz?Tüm ihtiyaçlarınızı sonsuza kadar eksiksiz bir şekilde karşılamak amacıyla size yükseklik ayarlı EUROKRAFT çalışma platformu modelleri sunuyoruz. Bu sayede farklı boylara sahip çalışanlarınıza uygun bir ortam ayarlayabilirsiniz. QUIPO çalışma platformları sayesinde aynı zamanda farklı platform modüllerini de isteğe göre kombine edebilirsiniz. Merdiven tutamakları gibi modüllerinin yanı sıra platform uzatmaları ve köşe modülleri de mevcuttur. Yüksek stabilite sunan bu modüller özellikle boyama işleri ve montaj platformları için uygundur. Bu sayede birbirinden farklı çalışma ve oda koşullarına uygun çözümler bulabilirsiniz. Mağazamızda bulabileceğiniz filtreleme özelliğini kullanarak birçok farklı yükseklik ve yükseklik ayarına, genişliğe ve uzunluğa sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz.İpucu: Herhangi bir merdiven modeli seçmeden önce ihtiyacınızı tam olarak belirlemeniz oldukça önemli. Sonuç olarak platformlar diğer merdiven sistemlerine göre çok daha yüksek bir stabiliteye sahiptir. Bunun yanı sıra daha yüksek çalışma ortamları için iskeletler de mevcuttur.

Ürün karşılaştırması