+90 800 - 211 01 05 

Koruyucu iş kıyafetleri

Tehlikeli maddeler, rüzgar ve kötü hava koşullarından korunmak, rahat olmak ve saklama yeri sunmak … İş kıyafetlerini farklı ihtiyaçlara uygun bir şekilde kullanabilmelisiniz. Ancak, endişe edecek bir durum yok: Ürünlerimiz için tüm bunlar çocuk oyuncağı. İşinize uygun koruyucu kıyafetleri hemen şimdi bulun!
0 ürün bulundu
| | |
0 ürün bulundu
İş kıyafetlerine acımamak elde değil!

Zavallı iş kıyafetleri: Sizin başınıza neler geliyor böyle? Bizi rüzgardan ve kötü hava koşullarından korumalı, rahat olmalı, alet takımlarımız için cepler sunmalı, hijyenik olmalı, kirin içeriye ulaşmasına izin vermemeli ve en önemlisi de bizi tehlikelere karşı korumalısınız ... Ha, bir de güzel görünüp göze hitap etmelisiniz. Bu nedenle size bazen acımamak elde bile değil! Ama sadece bazen. Sonuç olarak sizler de bu iş için doğmuşsunuz ve artık birçok farklı şekilde karşımıza çıkıyorsunuz. Sayenizde artık her ihtiyaca uygun bir iş kıyafeti bulmak mümkün. Bunun için okuyucu olarak sizin yapmanız gereken tek şey ihtiyacınızı belirlemek ve buna uygun bir iş kıyafeti seçmek. Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Doğru iş kıyafeti seçmenin yolu.

Kural 1: İş kıyafetini ne amaçla kullanacağınızı belirleyin ve buna uygun özellikleri taşıyan bir iş kıyafeti seçin. Bunun için örneğin gıda sektörü gibi sıkı hijyen gereksinimlerin söz konusu olduğunda hem hijyenik hem de bakımı kolay iş kıyafetleri tercih edilmelidir. Endüstri sektöründe çalıştığınızda ise iş kıyafetiniz hem çok sağlam hem de su geçirmez ve birçok dış etkene karşı dayanabilecek özellikte olmalıdır. Kural 2: İş kıyafetleri esnek olmalıdır. İş ve koruma kıyafeti bölümümüz altında bulabileceğiniz çoğu ürünümüz de bu amaca uygun olarak sayısız duruma hızlıca adapte edilebilmektedir. Bu özellikler arasında örneğin çıkarılabilir kol parçaları veya fazladan saklama yeri sunan ilave cepler yer alır. Bunun yanı sıra tüm uyarı koruma ceketlerimiz, takım kemerlerimiz veya iş tulumlarımız iş güvenliği ürün yelpazesinde yer alan diğer güvenlik ayakkabıları, iş eldivenleri veya solunum, göz ve kulak korumaları ile kusursuz uyum sağlar. Aradığınız ürünü bulmak işte bu kadar kolay!

Ürün karşılaştırması