+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır

PLANLAMA VE DANIŞMA

 

CAD PLANLAMA HİZMETİ

 

Dolabın duvara yaslanmasını mı, yoksa pencerenin yanına yerleştirilmesini mi istersiniz? Raflar depolama alanı için çok mu yüksek? Peki ya yasal zorunluluklar? Bu zorunluluklara uyuldu mu? Her şeyi bilmenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, doğru cevapları bulabileceğiniz doğru adrese gitmek: KAISER+KRAFT ücretsiz CAD-Planlama Servisi:

 

Telefon: 0216 569 74 44
Faks: 0216 569 74 45
E-posta: info@kaiserkraft.com.tr

 

Artık uzmanlarımızın yardımıyla ofis alanlarınızı, sosyal mekanlarınızı ve arşiv odalarınızı planlayabilirsiniz. Profesyonel, maliyet açısından açık ve 3 boyutlu olarak. Deneyimli uzmanlarımız sizinle bir araya geliyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şirket alanlarınızı planlayarak hayata geçiriyor. Bu anlamda iş süreci, ergonomi ve yer gereksinimi gibi önemli faktörler de dikkate alınıyor. A veya B planlarından hangisi daha iyi olduğuna karar vermenizi kolaylaştırmak için ise tüm taslaklar size 3 boyutlu olarak sunuluyor. Bu sayede projeyi hayata geçirmeden önce bile olası dar veya sorunlu alanlar fark edilebiliyor. Tamamlanan proje planları son olarak kontrol etmeniz amacıyla size gönderiliyor ve ancak onayınız alındıktan sonra fiziki çalışmalara başlanıyor. Bunun için size ayrıntılı bir teklif hazırlanıyor ve bu teklifin onaylanması üzere teslimat ve montaj çalışmaları son hız başlatılıyor.

 

XXL ODA ÇÖZÜMLERİ VE PROJE HİZMETİ

 

Atölye ofisleri, dinlenme odaları, makine koruyucu ızgaralar? Hepsine sahip olabilirsiniz! Çelik yapı sahneleri, vinç sistemleri, bölme sistemleri ve dolap sistemleri de dahil. Hatta sizin için konteyner tasarımlı duş kabinleri bile kurabiliriz.

 

Size yeni veya mevcut binalarda her genişlikte ve yükseklikte verimli ve güvenli oda tasarımları sunuyoruz − hatta tadilat, dönüştürme veya genişletme çalışmaları esnasında bile. Size oluşturduğunuz plana uygun ortamlar tasarlıyoruz:

  • bir veya iki katlı
  • hareket ettirilebilir veya statik
  • amaca uygun veya gösterişli
  • donanımlı veya donanımsız: Sıhhi donanımlar, depo alanları, dinlenme odaları, ofisler
      

Oda çözümlerimiz daima müşteri ihtiyaçlarına göre özel hazırlanır, yüksek kalite sistem bileşenleri ile hayata geçirilir ve akıllı tasarım unsurlarıyla zenginleştirilir. Bu sayede yüksek kaliteli, dayanıklı ve ekonomik konstrüksiyon taleplerinizi karşılayabiliyoruz. Ve her zaman olduğu gibi alanlar da mimarinin bir parçası olduğu için KAISER+KRAFT oda sistemleri içerisine planlamacı ve müşterilerin dahil edildiği ortak bir süreç içerisinde geliştirilir, yani sizinle birlikte. Hatta doğrudan yanınızda.    

 

Tabi ki XXL Projelerinde proje uygulama işini de üstleniyoruz − planlama ve organizasyon ile ilgili isteklerden ürün teslimatı, hazırlama ve son kabule kadar. Nitelikli proje uzmanlarımız tüm soru ve sorunlarınız için daima bilgi ve destek vermek için yanınızda.

 

MÜŞTERİ TALEPLERİ İÇİN SATIŞ OFİSİ

 

CAD planlama ve projelendirme hizmeti dahil en iyi yerinde proje danışmanlığını biz sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bölgenizde bulunan yetkili kişi ile temasa geçebilirsiniz.

 

En yakınınızda bulunan satış ofisi ile iletişime geçin!

 

| Genel bakış sayfasına dön

Ürün karşılaştırması