+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır

Sizin için özel olarak

Çevrimiçi yelpazemizde bulabileceğiniz performans markalarımız sadece üstün kalite değil, aynı zamanda faydalı ilave fırsatlar da sunuyor. Bu sayede sadece yüksek kaliteli işçiliği sahip özenle seçilmiş ürünlere sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Uygulama gereksinimlerinin tamamını karşılayan bu ürünler hem sahip oldukları yüksek dayanıklılık hem de uzun kullanım ömrü ile dikkat çekiyor.
 

Tartışılmaz EUROKRAFT memnuniyeti

EUROKRAFT tüm istekleri karşılıyor ve "Daha da fazlasını ister misiniz?" sloganına uygun olarak özel üretim, bireysel renk seçimi ve satış sonrası hizmetler gibi hizmetler de sunuyor. Tüm ürün yelpazesi için tam 10 yıl garanti sağlıyor.

 

Premium ürünler – 10 yıl garanti Üstün kalite – tarafımızca kontrol edilir Güvenli planlama – 5 yıl tedarik hizmeti Güvenilir – seçilmiş tedarikçiler Müşteri odaklı – özel üretim imkanı

Çevre dostu EUROKRAFT ürünler

EUROKRAFT aynı zamanda ekolojik bilançolu çevre dostu ürünler de sunuyor. Herhangi bir ek ücret ödemeksizin çevre dostu Active Green ürünlerine sahip olabilirsiniz – RAL 6016.

 

Ekolojik bilançosu hazırlanmış Kaynakları dikkate alan malzeme kullanımı Düşük sıcaklık proses teknolojisi ile enerji kullanımını azaltır Geri dönüştürülebilir ambalaj TÜV Rheinland tarafından yıllık denetim Müşterilerimiz için ekstra maliyetsiz

 
 
 
 


 

Office akktiv ile 5 yıldızlı ofis

OFFICE AKKTIV, en yüksek beklentileri ve 5 yıldızlı ofis donanımlarını bile kolayca karşılar. Burada da istediğiniz her şeyi sonradan satın alabilir ve 10 yıllık garantiye güvenebilirsiniz.

 

Premium ürünler – 10 yıl garanti Üstün kalite – tarafımızca kontrol edilir Güvenli planlama – 5 yıl tedarik hizmeti Güvenilir – seçilmiş tedarikçiler Müşteri odaklı – özel üretim imkanı

Tüm gereksinimleri karşılayan QUIPO

QUIPO çok yönlü bir markadır ve 5 yıllık bir garanti ile mükemmel fiyat/performans oranının yanı sıra tüm ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaktadır.

 

 

Kaliteli ürünler – 5 yıl garanti Güvenilir – seçilmiş tedarikçiler Güçlü verim – uygun fiyat

Ürün karşılaştırması