+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Çap
Genişlik
Isıya karşı dayanıklılık
Kullanım yeri
Maks. gözetleme mesafesi
Malzeme
Min. gözetleme mesafesi
Şekil
Trafik aynası
Yükseklik
 

Trafik aynaları

Ayna ayna söyle bana… Bugün burada sorulması gereken soru kimin en güzel olduğundan ziyade kimin doğru olduğudur. Bu amaç doğrultusunda trafik aynalarımız uygun yerlere yerleştirildiğinde fabrika ve işletme sahasında, ulaşım rotalarında, giriş yollarında veya alt geçitlerde daha fazla görüş açısı ve güvenlik sağlamaktadır.
21 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 5.195,- TL
Net
adet ve üzeri 328,- TL
Net
adet ve üzeri 1.460,- TL
Akrilik cam trafik aynası
polistiren çerçeve, dikdörtgen
Net
adet ve üzeri 1.500,- TL
Net
adet ve üzeri 5.840,- TL
EUROKRAFT - İç ve dış mekanlar için trafik ayna
dörtgen, direğe monte etmek için tutucu
Net
adet ve üzeri 1.240,- TL
EUROKRAFT - Geniş açılı ayna
iç ve dış mekanlar için, 180°
Net
adet ve üzeri 2.230,- TL
Panorama ayna
görüş açısı 90°
Net
adet ve üzeri 393,50 TL
Panorama ayna
görüş açısı 180°
Net
adet ve üzeri 576,- TL
Panorama ayna
görüş açısı 360°
Net
adet ve üzeri 896,- TL
EUROKRAFT - Gözetleme aynası
darbelere dayanıklı akrilik cam
Net
682,- TL
Net
adet ve üzeri 634,- TL
Trafik aynası
sekurit ayna, plastik çerçeve, kırmızı yansıtıcı
Net
adet ve üzeri 1.450,- TL
Trafik aynası
krom-nikel-çelik, paslanmaz
Net
adet ve üzeri 2.090,- TL
Sekurit cam trafik aynası
çerçevesiz, kırmızı/beyaz yansımalı kenar
Net
adet ve üzeri 1.400,- TL
Gözetleme aynası
sarı siyah uyarı işaretlemeli çerçeve
Net
adet ve üzeri 1.285,- TL
Net
adet ve üzeri 722,- TL
Akrilik cam trafik aynası
polistiren çerçeve, yuvarlak
Net
adet ve üzeri 1.775,- TL
Net
adet ve üzeri 1.230,- TL
XXL formatında trafik aynası
akrilik cam, g x y 1200 x 1000 mm
Net
5.130,- TL
21 ürün bulundu
Trafik aynaları – güvenli, kontrolü ve emniyetli
Doğru yere konuşlandıracağınız bir trafik aynası ile işletme sahanızı daha güvenli hale getirebilir ve tüm trafiğin daha emniyetli bir şekilde akmasını sağlayabilirsiniz. Köşe ve çıkış gibi noktalara yerleştireceğiniz trafik aynaları sayesinde bu gibi tehlike arz eden noktalarda meydana gelebilecek istenmeyen durumlara karşı etkili bir önlem almış olursunuz. Basit bir üniversal ayna ile birlikte gelen uygun bariyer ve işaretlemeleri de kullanarak olası tehlikelerin önüne geçerek kaza ile ek masraflardan kolayca kaçınabilirsiniz. Açık alanlarda sadece garaj kapılarını ve giriş alanlarını değil, yol çıkışlarını ve bisiklet yollarını da emniyete alabilirsiniz. KAISER+KRAFT birçok farklı boyutta ve esneklikle trafik aynaları sunuyor. Ürün yelpazemizde geniş açılı aynalardan üretim aynalarına ve hatta panoramik aynalara kadar birçok farklı model bulabilirsiniz. Bu aynaların görünebilirliğini arttırmak için kırmızı-beyaz çerçeveli trafik aynaları da mevcuttur. Açık alanlarda kullanılacak aynalar aynı zamanda buz ve buğu tutmayan bir yüzeyle donatılmıştır ve rüzgar etkilerine karşı test edilmiştir. Böylece kötü hava koşullarında bile aynalarınızın sorunsuz bir şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz. Bu aynalar sadece sürücülerin güvenliğini de sağlamakla kalmıyor. Uygun bir panoramik ayna sipariş ederek çalışanlarınızın tüm alanları ve satış odalarını güvenli bir şekilde kontrol etmesini de sağlayabilirsiniz. Bu aynalar ziyaretçi odaların, garaj geçişlerin veya alt geçitlerin güvenliğini de büyük ölçüde arttırmaktadır. Panoramik aynalar 180 ile 360 derece arasında bir görüş alanı sağlıyor. Üniversal ve büyüteçli aynalar ise hem kalite kontrolünüzü hem de üretim süreçlerinizi büyük ölçüde iyileştiriyor. Bu aynaların sahip olduğu büyüteç etkisi sayesinde tüm nesneler daha ayrıntılı bir şekilde incelenebiliyor ve kontrol edilebiliyor.

Farklı montaj tekniklerine sahip trafik aynaları
Ürün yelpazemizde yer alan tüm aynalar hem vidalanabilir hem de mıknatısla yapıştırabilir özelliklere sahiptir. Bu sayede her türlü ihtiyaca ve kullanıma uygun bir montaj seçeneği bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Farklı bir cam seçeneği arayanlar için de akrilik ve benzeri malzemelerden üretilmiş ayna modelleri de sunuyoruz. Sunduğumuz geniş ürün yelpazesi sayesinde küçük ve dar alanlarınızın bile tamamıyla kontrol altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Şirketlerin karşı karşıya kalabileceği tüm durumları bilen ve buna uygun çözümler geliştiren KAISER+KRAFT ile aradığınız ürünü kolayca bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması