+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Atma açıklığı genişliği
Atma açıklığı yüksekliği
Derinlik
Genişlik
Kilit türü
Malzeme
Renk
Yükseklik
Yüzey
 

Posta kutuları

Posta kutularının anlamı ve amacından söz etmeye gerek bile yok. Ancak, söz konusu büyüklükleri, yapı malzemeleri ve tasarımları olduğunda birkaç söz etmeye değer. Peki, yeni posta kutunuz nasıl olmalı? Paslanmaz çelik mi, çelik sac mı? Yuvarlak mı, köşeli mi? Büyük hacimli mi, standart boy mu? Bizden birçok seçeneği bir arada bulabilirsiniz. Öyleyse zaman kaybetmeden hemen şimdi yelpazemize bir göz atın ve favori posta kutunuzu seçin.
16 ürün bulundu
| | |
Standart posta kutusu
katlanabilir eğik kapaklı, çelik sac
Net
330,50 TL
Standart posta kutusu
katlanabilir eğik kapaklı
Net
567,- TL
Posta kutusu
katlanabilir eğik kapaklı, çelik sac
Net
285,- TL
Geniş mekan posta kutusu
y x g x d 443 x 330 x 142 mm
Net
417,- TL
Posta kutusu
katlanabilir eğik kapaklı, paslanmaz çelik
Net
701,- TL
Posta kutusu
düz kapaklı, paslanmaz çelik
Net
625,- TL
Posta kutusu
düz kapaklı, çelik sac
Net
327,50 TL
Tasarım posta kutusu
y x g x d 480 x 322 x 150 mm
Net
756,- TL
Posta kutusu, yuvarlatılmış
y x g x d 327 x 375 x 117 mm
Net
737,- TL
Posta kutusu, yuvarlatılmış
y x g x d 327 x 375 x 117 mm, çelik sac
Net
737,- TL
Yeni
Posta Teslim Kutusu
mektup atma kapaklı
Net
3.450,- TL
Yeni
Posta kutusu XXL
g x y x d 390 x 650 x 315 mm
Net
2.825,- TL
Yeni
Posta kutusu
üst kısımda gazete gözü
Net
1.165,- TL
Yeni
Posta kutusu
alt kısımda gazete gözü
Net
1.615,- TL
Yeni
Posta kutusu
DIN EN 13724'a göre
Net
290,- TL
Yeni
Posta kutusu
gazete rulolu
Net
424,- TL
16 ürün bulundu
Güvenli bir posta kutusu hem açık hem de kapalı alanlar için önemlidir
Her binanın bir posta kutusuna ihtiyaç duyduğu konusunda herhalde hepimiz hemfikiriz. Ancak, bir şirket binası söz konusu olduğunda sadece bir posta kutusuna sahip olmanız yeterli olmayacaktır. Bu posta kutusunun aynı zamanda güvenilir olması da bir o kadar önemlidir. Gönderilen mektup ve paketlerin çalışma saatleri dışında da güvenle ulaştırılabilmesi için bina dışına kurulacak çöp kutuları büyük önem taşıyor. Çöp kutuları işletme içerisindeki posta trafiğini kontrol altına alma konusunda da büyük bir öneme sahiptir. Bunun için çöp kutuların hem şık hem de güvenilir olması çok önemlidir. Şıklıklarını sahip oldukları tasarımdan alan bu posta kutuları, güvenilir özelliklerini de kullanılan malzeme ve üretim tekniklerinden almaktadır. KAISER+KRAFT ürün yelpazesinde yer alan tüm posta kutuları kilitlenebilir özelliktedir ve sadece posta kutusunu açmaya uygun anahtara sahip kişilerce açılabilirler.

Posta kutuları – her koşula uygun doğru çözüm
Açık alanda kullanılacak bir posta kutusunun tüm şirket ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılaması beklenir. Alınan posta miktarına bağlı olarak uygun büyüklüğe sahip bir posta kutusu tercih edilmeli ve gerekirse ikinci bir posta kutusu kullanılmalı veya mevcut posta kutusu daha büyük bir modelle değiştirilmelidir. Daha büyük bir model tercih etmeniz halinde sürpriz miktarlarda postalar ile karşı karşıya kaldığınızda bile hiçbir postanın açıkta kalıp rüzgar ve yağmurdan etkilenmediğinden emin olabilirsiniz. EUROKRAFT ve Mannus marka posta kutuları birçok farklı boyutta mevcuttur. Ürün yelpazemizde standart postalar için kullanılan ayaklı posta kutularında geniş hacimli postalara uygun ekstra raflı ve büyük çaplı posta kutularına kadar birçok model bulabilirsiniz. Posta kutularının tamamı paslanmaz çelik ve çelik sac gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Açık alanlarda kullanılacak posta kutuları aynı zamanda elektrostatik toz boyalı veya galvanizli modellerde mevcuttur. Bazı posta kutuları istek üzerine (örn. şirket renklerine uyması ve kullanılacak ortamlara kusursuz bir şekilde uyum sağlaması için) farklı renklerde teslim edilmektedir. KAISER+KRAFT ürün yelpazesinde A'dan Z'ye kadar tüm ihtiyaçları karşılayan posta kutusu ve posta kutusu sistemleri bulabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması