+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Atma açıklığı genişliği
Atma açıklığı yüksekliği
Derinlik
Genişlik
Kilit türü
Malzeme
Renk
Yükseklik
Yüzey
 

Posta kutuları

Posta kutularının mantığı ve amacı hakkında konuşmak zorunda değiliz. Konumuz büyüklük, malzeme ve dizayn olmalıdır. Yeni posta kutunuz nasıl olmalıdır? Paslanmaz çelikten veya çelik sactan mı? Eğimli veya düz çatılı mı? Yuvarlatılmış veya köşeli mi? Büyük hacimli veya ayaklı mı? Sayısız olanaklar var. Hadi, ürünlerimizi inceleyin ve favori posta kutunuzu seçin.
16 ürün bulundu
| | |
Standart posta kutusu
katlanabilir eğik kapaklı, çelik sac
Net
446,- TL
Standart posta kutusu
katlanabilir eğik kapaklı
Net
765,- TL
Posta kutusu, g x y x d 390 x 315 x 310 mm
çelik sac, elektrostatik toz boyalı
Net
1.120,- TL
Geniş mekan posta kutusu
y x g x d 443 x 330 x 142 mm
Net
563,- TL
Posta kutusu
katlanabilir eğik kapaklı, çelik sac
Net
384,50 TL
Posta kutusu
katlanabilir eğik kapaklı, paslanmaz çelik
Net
946,- TL
Posta kutusu
düz kapaklı, paslanmaz çelik
Net
844,- TL
Posta kutusu
düz kapaklı, çelik sac
Net
442,- TL
Tasarım posta kutusu
y x g x d 480 x 322 x 150 mm
Net
1.020,- TL
Yeni
Posta Teslim Kutusu
mektup atma kapaklı
Net
4.520,- TL
Yeni
Posta kutusu XXL
g x y x d 390 x 650 x 315 mm
Net
3.700,- TL
Yeni
Posta kutusu
üst kısımda gazete gözü
Net
1.525,- TL
Yeni
Posta kutusu
alt kısımda gazete gözü
Net
2.115,- TL
Yeni
Posta kutusu
DIN EN 13724'a göre
Net
380,- TL
Yeni
Posta kutusu
gazete rulolu
Net
555,- TL
16 ürün bulundu

Posta kutuları – postanız güvenli bir yere kavuşuyorPostanızın size güvenli bir hızlı şekilde ulaşması için posta kutusunun bir olmazsa olmaz olduğunu mutlaka biliyorsunuz. Fakat posta kutuları için postacının ve alıcının hayatını kolaylaştıran standartların mevcut olduğunu biliyor muydunuz? Bir posta kutusunun posta lojistiğinizi nasıl kolaylaştırabileceği hakkında hiç düşündünüz mü? Konuyu biraz daha dikkatle ele alalım!
Doğru zamanda doğru alıcıda – bu süreç posta kutusuyla başlarİşletmenize ait dış mekan için yeni bir posta kutusu satın almayı düşünmeye başladığınız anda, sadece malzeme, büyüklük ve renk bir rol oynamamalıdır. Sizin için birden fazla model sipariş etmenizin karlı olup olmadığı daha ilginç bir husustur.Avantajlar açık: Farklı departmanlar için farklı post kutuları kurarsanız ve internet sayfanızda ilgili departmanlara bir posta adresi eşleştirirseniz, zaman alıcı ayrıştırma ve dağıtım işinden tasarruf edersiniz. Posta işletmeniz sistemi öğrendiğinde, karışıklıklar da meydana gelmez. Dağıtım, özellikle ilgili departmanlar için farklı renkler seçerseniz çok güzel işlemektedir. Tek düzen bir görselliği aynı şekille sağlayabilirsiniz. İyi ki KAISER+KRAFT'taki modeller çoğunlukla farklı renklerde satışa sunuluyor.Mektuplar için kullanılan standart modellerinin yanında, bir de büyük ebatlı gönderiler için ikinci bir göze sahip olan bir büyük hacimli versiyon kurmanız faydalı olabilir. Bu şekilde posta işletmesi, gönderileri küçük gözlere tıkmaz veya onları uygun olmayan bir yere koymaz.
Posta kutuları için standartlar var mı?Bilseniz iyi olur: DIN EN 13724 standardı, posta kutusu standardı olarak piyasada bulunan posta kutularının gönderi lojistiğinde sorunsuz bir süreci sağlamayı hedefliyor. Bu standardın kapsamındaki bazı esaslar şunlardır:  • Bir C4 zarfı bükülmeden ve hasarsız yerleştirilebilmelidir

  • Dış mekandaki kullanım için uygun hava koşullarına dayanıklı bir yapı, korozyona karşı koruma (yani postalar kuru kalmalıdır)

  • İstif yüksekliği en az 40 mm (yani çok sayıda posta için daha fazla yer)

  • Hırsızlığa karşı dayanıklılık


Dış mekanınızın KAISER+KRAFT posta kutuları ile donatılması ile ilgili sorularınız varsa, bizi her zaman arayabilirsiniz.

Ürün karşılaştırması