+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Derinlik
Kolçak tipi
Malzeme oturma yüzeyi
Masa yüksekliği
Oturak derinliği
Oturak yüksekliği
Oturma yeri ve arkalık malzemesi
Oturma yeri ve arkalık rengi
Renk
Renk oturma yüzeyi
Uzunluk
Yükseklik
 

Oturma bankları ve masalar

Rahat oturuyor musunuz? Yoksa iki büklüm mü oldunuz? Size diyeceğimiz şu: Rahatınızı bozmayın. Bunun için size öğle molasında, iş arkadaşlarınızla laflarken veya biraz güneş depolamak için kullanabileceğiniz rahat oturma bankları ve masaları sunuyoruz. Ayrıca, kamuya açık alanlarda ve yaya bölgelerinde kullanabilecek tek parça eşyalar ürün yelpazemiz de mevcut.
16 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 405,50 TL
Net
adet ve üzeri 571,- TL
Oturma bankı
uzunluk 1700 mm, ağırlık 48 kg
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Grup bankı
masa ve 2 oturma bankı
Net
1.710,- TL
Oturma bankı
uzunluk 2000 mm, ağırlık 52 kg
Fiyatları lütfen sorunuz
Oturma bankı
uzunluk 2000 mm, ağırlık 64 kg
Fiyatları lütfen sorunuz
Oturma bankı
uzunluk 1700 mm, ağırlık 56 kg
Fiyatları lütfen sorunuz
Net
adet ve üzeri 2.395,- TL
Yeni
Bank grubu
4 bank ve masalı
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Bank grubu, Viking Serisi
masa u x g x y 2200 x 900 x 770 mm
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Grup bankı
güneş şemsiyesi tutucu ve 2 oturma banklı masa
Fiyatları lütfen sorunuz
Park bankı, masif döküm çerçeve
oturma yeri ve arkalık çam ağacı
Net
adet ve üzeri 1.690,- TL
Tel örgü boru bank
pik döküm görünüşlü
Net
1.995,- TL
Net
adet ve üzeri 2.735,- TL
Ahşap bank
uzunluk 900 mm, 2 yer için
Net
1.015,- TL
16 ürün bulundu
Açık alanlarınızı süsleyen oturma bankları ve masalar
Açık alanlara yerleştireceğiniz oturma bankları ve masalar ile çalışanlarınızın mola saatlerinde gerçekten de dinlenebileceği bir ortama sahip olduklarından emin olabilirsiniz. Bu gibi ürünler çalışanlarına gerçekten de önem veren ve iş hacimlerini arttırmayı hedefleyen şirketler için bir olmazsa olmazdır. Amacına uygun olarak tasarlanan oturma bankları ve masalar sigara köşeleri ve diğer dinlenme alanlar için de önemli birer donanım bileşeni oluşturmaktadır. Bu anlamda sadece oturma konforu değil, ürünlerin sahip olduğu tasarım da bir o kadar önemlidir. Ahşap ayrıntılarla süslenmiş dökme demir görünümlü bir oturma bankı bu anlamda hem konforlu bir oturuş hem de şık bir tasarım sunar. Plastik banklar ise küçük molalar ve sohbetler için ideal bir çözüm sağlamaktadır. Söz konusu ürünleri kullanacağınız alana (açık veya kapalı) ve ortama bağlı olarak çelikten veya ahşaptan üretilmiş ürünler tercih edebilirsiniz. Ahşaptan üretilen oturma bankları ve masaları günümüzün en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Online mağazamızı ziyaret ederek çam ağacı, pine veya meranti gibi birçok farklı ahşaptan üretilmiş modeller bulabilirsiniz. Ürün yüzeyine uygulanacak özel bir kaplama sayesinde bu ürünlerin açık havada bile sorunsuz bir şekilde kullanılacağından emin olabilirsiniz. Hızlı bir kurulum ve sökme işlemine ihtiyaç duyduğunuz durumlarda ise birçok avantajı beraberinde getiren küçük katlanır banklar da tercih edebilirsiniz.

Metal oturma bankları ve alüminyum masalar
Online mağazamızı ziyaret ederek alüminyum masalar ve bu masalara uygun metal oturma bankları da bulabilirsiniz. Metal oturma bankları ve masaların en önemli özellikleri arasında şıklıkları yer alıyor. Bunun için şirket yüzünüze en iyi uyum sağlayacak modelleri seçmeniz tavsiye ediliyor. Bu durum kamuya açık alanlar, yollar ve yaya yolları için de aynen geçerlidir. Bu amaç doğrultusunda her ihtiyaca uygun üstün kaliteli ve şık tasarımlı oturma bankları ve masalar sunuyoruz. Kendi açık alanlarınıza en iyi uyum sağlayacak bankları ve masaları bulmanız için online tekliflerimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Burada hem sizin hem de çalışanlarınız için tüm ihtiyaçlara uyum sağlayacak şık tasarımlı ve uzun ömürlü oturma bankları ve masalar bulabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması