+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Çerçeve rengi
Derinlik
Faydalı yükseklik
Genişlik
Malzeme
Renk
Tavan rengi
Yükseklik
Yüzey
 

Çatılar

Bir daha asla yağmurda beklememek, ıslak bisiklet selelerine oturmamak veya ıslak mektup ve gazeteler almamak. Çatılar ve sundurmalar sayesinde bu gibi olumsuz etkilere son verebilirsiniz. Giriş alanları, kiler girişleri, bisiklet park yerleri ve garaj girişleri, ayrıca sigara içilen alanlar için koruma çatıları ve sundurmalar idealdir. Otobüs duraklarının önünü ve metro istasyonlarının yer üstündeki giriş bölgelerini de kesinlikle unutmamak gerekiyor.
21 ürün bulundu
| | |
Çelik tavanlı çatı
yükseklik 2510 mm
Net
adet ve üzeri 18.890,- TL
Çatı
iki taraflı çatı
Net
adet ve üzeri 10.120,- TL
Çatı
üç taraflı çatı
Net
adet ve üzeri 11.590,- TL
Çatı
ana modül
Net
adet ve üzeri 7.880,- TL
Çatı
ilave modül
Net
adet ve üzeri 5.495,- TL
Net
adet ve üzeri 7.310,- TL
Net
adet ve üzeri 6.280,- TL
Düz çatı için arka panel
tek taraflı tip için
Net
adet ve üzeri 3.755,- TL
Düz çatı için yan panel
tip için, tek taraflı
Net
3.725,- TL
Düz çatı için yan panel
tip için, çift taraflı
Net
7.460,- TL
Altında durma yeri, altı köşeli
sivri tavanlı, yan paneller yok
Net
adet ve üzeri 8.325,- TL
Altıgen altında durma yeri için kapı elemanı
kapı sağdan açılır, kilit kutusu ve kol dahil
Net
2.385,- TL
Net
adet ve üzeri 2.825,- TL
Çatı ünitesi için yan panel
trapez sac, gri beyaz kaplamalı
Net
adet ve üzeri 1.545,- TL
Net
adet ve üzeri 2.085,- TL
Çatı
ana modül, genişlik 4200 mm
Net
adet ve üzeri 13.740,- TL
Çatı
ilave modül, genişlik 4200 mm
Net
adet ve üzeri 10.660,- TL
21 ürün bulundu

Çatılar, sundurmalar ve koruma çatıları – her havada kuru kalınBerlin'de ortalama yağmurlu gün sayısının neredeyse Kopenhag ile aynı, yani yılda 166 gün olduğunu biliyor muydunuz? Brüksel'de yağmurlu gün sayısı 206, Liverpool'da ise bu sayı 20 gün fazla. Ne yazık ki bunu değiştiremeyiz. Fakat biz, çalışanlarınızın otobüsü beklerken veya bir sigara molası verdiklerinde rahat ve neşeli kalmasını sağlıyoruz. KAISER+KRAFT çatıları, sundurmaları ve koruma çatıları dış mekanda kuru ortamlar yaratıyor ve ıslak bisiklet selelerine son veriyor – Sigara köşesi çatıları, molalarda da kıyafetlerin kuru kalmasını sağlıyor.
Farklı büyüklüklerde ve modellerde çatılar, sundurmalar ve koruma çatılarıKoruma çatılarımız, başınızı sokacağınız bir korumadan çok daha fazlası. Çelik, profil sac ve tek levhalı güvenlik camı (ESG) gibi malzemelerden imal ediliyorlar ve tabana sabitleme tertibatları ile yağmur ve neme karşı güvenli bir koruma oluşturuyorlar. Bu, her konumda ve her rüzgar yönünde geçerli olması için mağazamızda arka duvarı ve bir ya da iki yan duvarı olan koruma çatıları bulabilirsiniz.İsterseniz koruma çatınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Modüler yapılandırılmış varyantlarla esnek kalıyorsunuz. Farklı parçaları hayallerinize uygun şekilde bir araya getirin, duvarları opak veya şeffaf tasarlayın ve klasik bisiklet park demirleri yerine modern bisiklet askıları ile yerden tasarruf edin. Elbette sigara köşeleri için özel koruma çatıları da sunuyoruz!
Bekleme noktaları ve sigara köşeleri için göz alıcı koruma çatılarıŞık tasarımları sayesinde KAISER+KRAFT koruma çatıları dış mekanınıza görsel olarak uyum sağlıyor. Ayrıca çeşitli renkler ve sivri ve yassı çatı şekilleri arasında seçim yapabilirsiniz. Çepeçevre kapalı koruma çatıları özellikle sigara içilen köşelerde konfor sağlıyor. Bunları kilitlenebilir kapı ile de sipariş edebilirsiniz.

Ürün karşılaştırması