+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Bayrak çekme tertibatı tipi
Bayrak direkleri donanımı
Çap
Taban bağlantısı
Taşıma uzunluğu
Yükseklik
 

Bayrak direkleri

Şehir bayrakları, taraftar flamaları veya şirket bayrakları: Söyleyecek bir sözü olanlar fikirlerini bu şekilde dile getiriyor. Müşteriler, taraftarlar ve ziyaretçiler uzaktan da neler olup bittiğini görebilsinler diye bu amaca uygun bayrak direkleri de sunuluyor. Örneğin, bizim direklerimiz hava koşullarına karşı dayanıklı ve eloksallanmış alüminyumdan üretiliyor. Bu, onları bütün bayrak ve flamalar için mükemmel bir desteğe dönüştürüyor.
10 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 3.025,- TL
Net
adet ve üzeri 2.290,- TL
Yeni
Net
330,50 TL
Yeni
Üstten destekli bayrak
format 1,2 x 3 m
Net
352,- TL
Net
adet ve üzeri 2.615,- TL
Net
adet ve üzeri 3.395,- TL
10 ürün bulundu
Her türlü bayrağa uygun bayrak direkleri
Bayrak direkleri hiç tahmin etmediğiniz yerlerde bile bir anda karşınıza çıkabilme özelliğine sahiptir. Bu direkleri sadece kamuya açık alanlarda ve otel tesislerinde değil, şehirlerde ve kasaba ile köylerde bile görmeniz mümkün. Şirket grupları ve firmalar da markalarına dikkat çekmek için şirket sahalarında ve alanlarında bayrak direkleri kullanmayı tercih etmektedir. Bayrak direkleri sadece belirli alanları işaretlemek ve dikkat çekmek için değil, fuar ve etkinliklerde de reklam taşıyıcıları olarak birer reklam aracı olarak hizmet etmektedir. Başka bir deyişle: Bu bayrak ve direkler genellikle kamuya açık alanları ve etkinlikleri işaretlemek, bunların reklamını yapmak ve görenler üzerinde etkili olduğu kadar önemli bir iz bırakmak için tercih edilen önemli birer tanıtım aracıdır.

Bayrak direkleriKAISER+KRAFT
KAISER+KRAFT ürün yelpazesinde yer alan tüm bayrak direkleri yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bayrak direğinin üretimi esnasında tercih edilen eloksallı alüminyum sadece direğin sert ve çizilmez olmasını sağlamakla kalmıyor, pürüzsüz yüzeyiyle bayrak kumaşının da aynı zamanda aşınmasını veya takılarak yırtılmasını önlüyor. Alüminyum bayrak direkleri açık alanlarda sağladıkları başarıyla kendilerini halihazırda kanıtlamış durumda. KAISER+KRAFT üzerinden herhangi bir direk sipariş etmeniz halinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bayrak direği aksesuarları da beraber teslim edilir. KAISER+KRAFT tarafından sağlanan bu standart aksesuarlar arasında örneğin bayrağın kontrolsüz bir şekilde sallanmasını engelleyen bir karşı ağırlık, bayrağın çalınmasını önleyen gizli bir tertibat veya direğin yere tespit edilmesini sağlayan bir donanım yer alıyor. Bayrak direkleriyle birlikte doğal olarak bayrağın sürekli olarak görünür olmasını sağlayan bir kol da birlikte sağlanıyor. Bayrağın güvenliğini sağlamak ve tüm tertibatı emniyete almak için isteğinize göre bir özel çevirme kolu veya silindirik kilit arasında seçim yapabilirsiniz. Özel bir renk, ağırlık, ebat ve şekle ihtiyaç duymanız halinde ise müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. KAISER+KRAFT her türlü ihtiyacı karşılamak için sabit ve hareketli bayrak direkleri gibi birçok farklı model ve tipte bayrak direkleri ve aksesuarları sunmaktadır.
Ürün karşılaştırması