+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Bayrak çekme tertibatı tipi
Bayrak direkleri donanımı
Çap
Taban bağlantısı
Taşıma uzunluğu
Yükseklik
 

Bayrak direkleri

Şehir flamaları, fan bayrakları veya firma flamaları… Söyleyecek bir şeyi olan, onu bu araçlarla söylüyor. Müşterilerin, fanların ve ziyaretçilerin konunun ne olduğunu daha uzaktan görmesi için uygun bayrak direklerimiz var. Örneğin bizimkiler hava koşullarına karşı dayanıklı eloksallı alümünyumdan imal edilmiştir. Bu, onları her türlü bayrak ve flama için kusursuz bir tamamlayıcı haline getiriyor.
10 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 3.965,- TL
Net
adet ve üzeri 3.000,- TL
Yeni
Net
433,- TL
Yeni
Üstten destekli bayrak
format 1,2 x 3 m
Net
461,- TL
Net
adet ve üzeri 3.425,- TL
Net
adet ve üzeri 4.445,- TL
10 ürün bulundu

Bayrak direkleri – diyeceğinizi rüzgarın gücüyle söyleyin!Dikkatleri ne daha hızlı çeker: Statik iki boyutlu bir levha veya uygun yükseklikte dalgalanan bir bayrak direğinde, rüzgarda dalgalanan bir flama? Aynen öyle! Bayraklar ve flamalar, işletme vitrininin öncüleridir ve mümkün olan en iyi ilk izlenimi sağlarlar. Bayraklarınızı tarz bir şekilde dalgalandırmanız için tam da doğru yerdesiniz KAISER+KRAFT.
Çok boyutlu imaj taşıyıcılarıDiğer Kurumsal Dizayn elemanları dikkatleri üzerlerine çekmek için çok daha fazla zahmete girmek zorundayken, bayrak ve flamalar çok boyutlu bir avantaja sahiptir: Özel bir yükseklikten, özel bir formattan ve hareketlilikten faydalanıyorlar. Ayrıca dalgalanan bayraklar, kulaklara hitap eden hoş bir ses çıkarırlar.Yüksek değerlikli direklere çekilen bayrak ve flamalar, bu kadar çok düzlemde işlevsel olduğundan, baskı ve reklam sloganında daha mütevazı olabilir – ve daha uzun vadeli planlama yapabilirsiniz. Farklı şekilde ifade edersek: Bayrak direkleri ve flamalarla işletmenizi eğilimler, kampanyalar ve sezondan bağımsız bir şekilde temsil ediyorsunuz.Bu esnada dış mekanınızda bayrak direği sıraları veya münferit bayrak direkleri mi konumlandıracağınız konusu, bir tercih meselesidir. Burada yüksek değerlikli, uzun ömürlü ve her şeyden önemlisi güvenli KAISER+KRAFT bayrak direkleri kurup kurmayacağınız ise bir tercih meselesi değildir. Burada geçerli olan: Sağlamlık, çok sayıda güvenlik tedbirleri ve tavizsiz kalite, tartışmasız bir olmazsa olmazdır.
Bayrak donanımı ile ilgili ip uçları – güvenliğin gerektirdikleriİşletmenizi bayraklarla ve bayrak direkleri ile kalıcı bir şekilde odak noktasına konumlandırmak istiyorsanız, birkaç konuyu dikkate almanızı öneriyoruz:  • Bayrak direklerinin dikilmesi ile ilgili izinler, çoğunlukla sadece 10 m'den yüksek direkler için geçerli olmasıyla birlikte, ülkeden ülkeye farklı olabilir. Mutlaka ilgili yetkili kurumlardan bilgi alın.

  • KAISER+KRAFT'tan zemin üzerindeki yükseklikleri farklı olan bayrak direkleri sipariş edebilirsiniz. Şayet bunların yan kolları yoksa, uzmanlar iki direk arasında 1,5 ila 2 m kadar bir aralık bırakılmasını öneriyor. Yan kolları olan modellerde, 2 x yan kol uzunluğu + en az 20 cm asgari mesafe olmalıdır.

  • Bayrak direğinin temelinin hazırlanması ve direğin kurulması için genelde uzman bir işletme gerekli değildir – fakat güvenliğin ve kalitenin sağlanması için uzman bir işletmenin görevlendirilmesi önerilir.


Bayrak direkleri ve bayrak donanımı ile ilgili her türlü sorularınızda KAISER+KRAFT'daki çalışanlarımız size memnuniyetle şahsen yardımcı olacaktır.

Ürün karşılaştırması